Nástroje Vallorbe (švýcarské pilníky)

Nástroje Vallorbe (švýcarské pilníky)

 

 

vallorbe

pilníky Vallorbe kat UMV certifikat

 

 

 

 

 

Firma UMV (Usines Métallurgiques de Vallorbe Sa) byla založena v roce 1899 ve městě Vallorbe spojením tří, tehdy největších, hutních továren, a to Borloz & Noguet-Borloz , Antoine Glardon & Cie SA

a Grobet. Rozvoj výroby precizních pilníků a dalších ručních nástrojů a zejména důraz na jejich kvalitu byl odrazem rozvoje hodinářského průmyslu v dané oblasti.

S dosažitelných zdrojů najdeme nabídku pilníků Vallorbe v České republice pod značkami „ zajíc, ryba nebo Glardon  „ již  v katalogu „ Velkoobchod nástroji, stroji a zbožím kovovým V.J. Rott „ Praha 1, Malé nám. 142 z roku 1928.

Přesnost precizních pilníků s tolerancí ( podle tvaru ) od +0,3 do -0,7 a provedení seku oceňují spotřebitelé na celém světě. Od roku 1992 je firma UMV držitelem certifikátu ISO 9001.

S časem se nabídka sortimentu mění. V nejnovějším katalogu „ pro průmyslovou výrobu „ zmiňme z novinek celou řadusad precizních, jehlových, tvarových a habilis pilníků precizních, jehlových, tvarových a habilis pilníků,  sady pro učně zlatnického řemeslajamkovače a tvrdokovová rýtka pro zlatnickou výrobu. Tradičně jsou v nabídce  dílenské pilníky, nově v provedení „Classic“ s označením LQ nebo cenově výhodnější verze „ Saver „ s označením LS.

viz : www.vallorbe.com

 

 

pdfNÁSTROJE PRO PRŮMYSL                                                          

 

pdfNÁSTROJE PRO ZLATNÍKY A HODINÁŘE

 

pdfNÁSTROJE PRO ZLATNÍKY A HODINÁŘE: NÁSTROJE DO PNEU PŘÍSTROJŮ

 

pdfPNEUMATICKÉ EKTRICKÉ PŘÍSTROJE PRO ZLATNÍKY A HODINÁŘE

 

pdfNÁSTROJE PRO ŠKOLNÍ DÍLNY

 

pdfDÍLENSKÉ PILNÍKY

 

pdfPILNÍKY K OSTŘENÍ

 

pdfRAŠPLE

 

pdfOSTŘENÍ ŘETĚZŮ MOTOROVÝCH PIL

 

            LUPÍNKOVÉ PILKY A RÁMY (připravujeme)